Založit webové stránky nebo eShop
 

MS Ohře Staňkovice

Termín honů‚schůzí a krmení
Schůze se konají každý poslední týden v měsíci v pátek v letním čase od 19hod. a v zimním období od 18hod.
( V červenci a srpnu se schůze nekonají !!!!)
 
28.4.2017 Členská schůze od 19 hod.!!!!
 
 
 Vyčištění krmných zařízení do 30.dubna !!!
 
        Hony
Účastnický poplatek na společné lovy 200 Kč střelec a 50 Kč honec.
 
 
 
5.11.2017 Naháňka na černou zvěř                                     Úklid: skupina č.1
 
 
18.11.2017 Hon na drobnou zvěř okolo řeky,Selibice Úklid: skupina č.
 
 
2.12.2017 Hon na drobnou zvěř v Žíž. a Staň.strániÚklid: skupina č. 3
 
 
16.12.2017 Hlavní hon na drobnou zvěř .                                       Úklid: skupina č. 4
                 
30.12.2017 Klepačka                                                                       Úklid: skupina č.1
                
27.01.2018 Naháňka na černou zvěř                                                        Úklid: skupina č.2
 
 
 
24.03.2018 Výroční členská schůze !!!!                         Úklid: skupina č.3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VÝDEJ KRMENÍ 2016/2017
 
( neděle 9:00­-10:00 )

 
1.10. Bartoň Jan
 
8.10. Pařízek Pavel
 
15.10. Rejzek Petr
 
22.10. Vrána Vladimír
 
29.10. Šindler Jiří
 
5.11. Pařízek Pavel
 
  12.11. Zmeškal Luboš
 
19.11. Rejzek Petr
 
26.11. Bartoň Jan
 
 3.12. Vrána Vladimír 
 
10.12. Zmeškal Luboš
 
17.12. Schindler Jiří
 
24.12. Společné vánoční krmení
 
31.12. Pařízek Pavel
 
7.1. Vrána Vladimír
 
14.1. Bartoň Jan
 
21.1. Zmeškal Luboš
 
28.1. Rejzek Petr
 
4.2. Pařízek Pavel
 
11.2. Vrána Vladimír
 
18.2. Schindler Jiří
 
25.2. Rejzek Petr
 
4.3. Zmeškal Luboš
 
11.3. Bartoň Jan
 
18.3.Pařízek Pavel
 
25.3.Vrána Vladimír

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
   
Rozdělení členů MS OHŘE Staňkovice do skupin
 
 
 
Skupina č. 1 ­ myslivecká stráž př. Pařízek Pavel :    Zmeškal S.,Bartoň J. st.,Pařízek J.,
 
                                                                                   Bajtek R.,Živníček J.,Štekl A.,
 
                                                                                   Grossmann J.
 
 
 
Skupina č. 2 ­ myslivecká stáž př. Rejzek Petr :         Koubík P.,Rejzek J.,Zmeškal A.,
 
                                                                                   Bartoň J.ml.,Kolařík V.,Štrunc D.,
 
                                                                                   Koubík K.st.
 

 
 
 
Skupina č. 3 ­ myslivecká stráž př. Vrána Vladimír :  MVDr. Mareš J.,Adler M.,
 
                                                                                  Grossmann Jos.,Fiedler R.,
 
                                                                                  Kadlec Z.,Kolařík T.,Voigt K.
 
 
 
 
Skupina č. 4 ­ myslivecká stráž př. Schindler Jiří :    Večeře J.,Mazura J.,Ing. Ježek P.,
 
                                                                                  Koubík K. ml.,Bartoň P.,Slavík J.,
 
                                                                                  Zmeškal L.
 
 
 
                  
 
 
   
TOPlist