Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

MS Ohře Staňkovice

Termín honů‚schůzí a krmení
Schůze se konají každý poslední týden v měsíci v pátek v letním čase od 19hod. a v zimním období od 18hod.
( V červenci a srpnu se schůze nekonají !!!!)
 
28.4.2017 Členská schůze od 19 hod.!!!!
 
 
 Vyčištění krmných zařízení do 30.dubna !!!
 
        Hony
Účastnický poplatek na společné lovy 200 Kč střelec a 50 Kč honec.
 
 
 
10.11.2018 Naháňka na černou zvěř                                     Úklid: skupina č.1
 
 
24.11.2018 Hon na drobnou zvěř okolo řeky,Selibice Úklid: skupina č.
 
 
 
15.12.2018 Hlavní hon na drobnou zvěř .                 Úklid: skupina č. 3
 
                              
                 
29.12.2018 Klepačka                                                                       Úklid: skupina č.4
                
26.01.2019 Naháňka na černou zvěř                                                        Úklid: skupina č.1
 
 
 
23.03.2019 Výroční členská schůze !!!!                         Úklid: skupina č.2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VÝDEJ KRMENÍ 2017/2018
 
( neděle 9:00­-10:00 )

 
30.9.Rejzek Petr
 
7.10. Pařízek Pavel
 
14.10. Rejzek Petr
 
21.10. Vrána Vladimír
 
28.10. Šindler Jiří
 
4.11. Zmeškal Luboš
 
                               11.11. Pařízek Pavel+úklid klubu po naháňce
 
18.11. Bartoň Jan
 
                        25.11. Rejzek Petr+úklid klubu po honu
 
 2.12. Schindler Jiří
 
    9.12. Zmeškal Luboš
 
                       16.12. Vrána Vladimír+úklid klubu po HH
 
        24.12. Společné vánoční krmení
 
                    30.12. Schindler Jiří+úklid po klepačce
 
6.1. Rejzek Petr
 
13.1. Bartoň Jan
 
20.1. Zmeškal Luboš
 
                            27.1. Pařízek Pavel+úklid klubu po naháňce
 
3.2. Rejzek Petr
 
10.2. Vrána Vladimír
 
17.2. Schindler Jiří
 
24.2. Zmeškal Luboš
 
3.3. Pařízek Pavel
 
10.3. Vrána Vladimír
 
17.3. Schindler Jiří
 
               25.3. Rejzek Petr+úklid po VČS
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
   
Rozdělení členů MS OHŘE Staňkovice do skupin
 
 
 
Skupina č. 1 ­ myslivecká stráž př. Pařízek Pavel :    Zmeškal S.,Bartoň J. st.,Pařízek J.,
 
                                                                                   Bajtek R.,Živníček J.,Štekl A.,
 
                                                                                 Kadlec Z.,ing Kořán V.-adept
 
 
 
Skupina č. 2 ­ myslivecká stáž př. Rejzek Petr :         Koubík P.,Rejzek J.,Zmeškal A.,
 
                                                                          Bartoň J.ml.,Kolařík V.,Štrunc D.
 
                                                                          Štrunc D,
 
                                                                          Koubík K.st.,Štrunc O.-adept
 

 
 
 
Skupina č. 3 ­ myslivecká stráž př. Vrána Vladimír :          MVDr. Mareš J.,Adler M.,
 
                                                                                  Grossmann Jos.,Fiedler R.,
 
                                                                                  Slavík J.,Kolařík T.,Mrázek V.,
 
                                                                                                                                                                    Grosmanová H.-adept
 
 
 
 
Skupina č. 4 ­ myslivecká stráž př. Schindler Jiří :         Večeře J.,Mazura J.,Ing. Ježek P.,
 
                                                                             Koubík K. ml.,Bartoň P.,Grosman J.,
 
                                                                                  Zmeškal L.,Pechová A.-adept
 
 
 
                  
 
 
   

 

 

 

 

TOPlist